INSALL HARDWARE

نصب، کانفیگ و راه اندازی سرورهای HP

نصب سرور HP ، راه اندازی و کانفیگ استوریج های شرکت اچ پی و همچنین کلیه قطعات سخت افزاری (رم (Memory) ، هارد دیسک (HDD) یا (SSD) ، پردازنده (CPU) ، منبع تغذیه (Power) و خدمات فنی اعم از اسمبل قطعات ، رید کردن هاردها (RAID)، نصب سیستم عامل (ویندوز و هر سیتم عامل دیگری) و ساخت تخصصی ماشین های مجازی فعال است.

مجموعه راد پرداز نوین آسیا با ارائه مشاوره به شما برای تهیه بهترین سرور با بالاترین کارایی و معقول ترین قیمت برای سازمان شما این هدف را دنبال می ­کند تا بتواند بازدهی سازمان شما را در زمینه IT بالا ببرد.

مشاوران حضوری و تلفنی ما می ­توانند بسته به درخواست شما از لحظه تصمیم گیری برای خرید یا نصب سرور HP و بستر شبکه در کنار شما همراهان گرامی باشند. کارشناسان ما با ارائه نظرات کاربردی خود، با در نظر گرفتن شرایط بازار این حوزه در کشور، کمک شایانی برای رسیدن به هدف اصلی، که تهیه بستری شخصی سازی شده برای سازمان وتجارت شماست فراهم می آورند.یکی از کاربردهای اصلی سرورها پیاده سازی ماشین های مجازی یا همان Virtual Machine است که در راستای اهداف سازمانی خود می­ توانید از بستر بسیار جذاب و پرکاربرد آن استفاده کنید و بازدهی سرور را نیز بالا ببرید. کارشناسان ما با در نظر گرفتن نیاز شما خدماتی اعم از پیاده سازی سیستم VOIP، Virtualization، Clustering، بازیابی اطلاعات (Recovery Data) و … را با بهترین کیفیت یه شما مشتریان عزیز ارائه خواهد داد.